Franchising

Ayaz Pastaneleri, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.


Ayaz Pastaneleri ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır.Ayaz Pastaneleri eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır.


Ayaz Pastaneleri franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek Ayaz Pastaneleri konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır.


İşyeri mekanı olarak; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu,fastfood işletmeciliğine uygun ana arterler,süpermarketler,sinema,dersane,okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır.İşyeri giriş katı olmalı; mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum 40 m2 kapalı alan gerekmektedir.Ön cephe genişliğinin minimum 6 metre olması tercih edilmektedir.


Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.


Ayaz Pastaneleri; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren,lisans süresi boyuncayoğun olarak operasyon,personeleğitimi,insankaynakları,maliişler,reklam ve pazarlama,satın alma ve kalite kontrol hizmetleri,ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri,lojistik ve teknik destek vermektedir.


Şayet ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız; (262) 311 23 40 numaralı telefondan Franchising Departmanı'nı arayabilirsiniz.Ayaz Pastaneleri ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız,web sayfamızdaki franchise müracaat formunu doldurup bize göndermeniz; başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.


1. Başvuru

Başvuran kişi iş tecrübeleri ve kişisel referanslarının yer alacağı formu internet üzerinden doldurur.


2. Ön Görüşme

Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun olanlar ön görüşme için genel merkeze davet edilir.


3. İş Planı ve Marka Sunumu

Markamızı tanıtan ve franchise işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır. İş akış planı franchisee adayına anlatılır.


4. Yer-Lokasyon Seçimi

Adayın franchise olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır.


5. Sözleşme

Yönetim tarafından onaylanan aday ve lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır.


6. İnşaat ve Mimari Dekorasyon

Mağaza için en uygun dekorasyon alternatifi çıkarılarak süreç başlatılır.


7. Eğitim ve Oryantasyon

Aday Yönetimin uygun gördüğü bir mağazada eğitim sürecine başlar.


8. Gerekli Belgeler

Vergi Levhası, Ticari Sicil Kaydı veya Ticari Sicil Gazetesi iletisim@ayazpastaneleri.com adresine gönderilir.


9. Açılış

FRANCHISING BAŞVURU FORMU